Produkty


 

Continuous Improvement w Logistyce

Nasze rozwiązania można z powodzeniem stosować w procesach logistyki wewnętrznej - począwszy od usprawniania pracy  przy rozładunku dostaw, lokowania asortymentów na regałach magazynowych, dostarczania komponentów do produkcji, aż po spedycję wyrobów gotowych.

Czytaj więcej

  

Continuous Improvement dla MSP

Wychodzimz na przeciw potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw, które za cel stawiają sobie zwiększenie efektywności i poprawę organizacji pracy w obszarach produkcyjnych.

Czytaj więcej

 

Continuous Improvement MTM

Posiadamy gruntowne przeszkolenie teoretyczne z narzędzi i technik MTM. Naszych konsultantów, przede wszystkim, cechuje bogate doświadczenie we wdrażaniu MTM w światowych organizacjach. Z pasją implementujemy nowoczesne metody pomagając przedsiębiorstwom w osiąganiu redukcji kosztów, zwiększania jakości oraz usprawniania procesów.

Czytaj więcej

 

Continuous Improvement TPM

Konsultanci CI Polska przeprowadzili szereg projektów realizując cel Total Productive Maintenance (TPM) czyli zero braków, zero awarii, zero wypadków przy pracy. Zwiększenie efektywności pracy maszyny i człowieka można uzyskać m.in. przez właściwą konserwację maszyn i zabezpieczenie przed awariami, usprawnienie przezbrojeń, zwiększenie wykorzystania maszyny, odpowiednie przeszkolenie i poszerzanie umiejętności operatora maszyn.

Czytaj więcej

 

Continuous Improvement w usprawnianiu produkcji

Łączymy klasyczną teorię konsultingu z dynamicznym duchem innowacji co pozwala na kompleksowe podejście do zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi. Jako usprawnianie procesów produkcyjnych rozumiemy ciągłą i nieustanną pracę, która może zapewnić trwałą przewagę konkurencyjną. Intensywnie działamy w procesie optymalizacji produkcji tak, by przedsiębiorstwa były w stanie lepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów.

Czytaj więcej

 

Continuous Improvement w procesach administracyjnych

Posiadamy doświadczenie w modelowaniu procesów administracyjnych i biurowych. Praca konsultantów CI Polska w tym obszarze polega na dokładnej analizie wybranych procesów, działów administracji/zakupów/sprzedaży/marketingu lub innych, w których wykorzystywane są zasoby ludzkie.

Czytaj więcej

designed by TriStar